اپلیکیشن بازی اختلاف تصویر میراث فرهنگی اردبیل

این اپلیکیشن اندروید، که با زبان Java در محیط Android Studio و سمت سرور و پنل مدیریت با استفاده از PHP، MySQL، jQuery، CSS و JavaScript تکمیل شده است، به منظور معرفی و ترویج میراث فرهنگی استان اردبیل طراحی شده است. این بازی به صورت بازی اختلاف تصویر پیاده سازی شده که تمامی فایل ها و تصاویر از اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل دریافت شده است.

ویژگی های اصلی اپلیکیشن:

 1. نمایش نقشه استان اردبیل:

  • در فاز اول، نقشه استان اردبیل به نمایش در می آید. کاربران با انتخاب هر شهر، دسته بندی های مختلفی مانند مناطق گردشگری، بازار، آثار باستانی، آبگرم، شهربازی و غیره را مشاهده می کنند.
 2. مراحل بازی:

  • با انتخاب هر دسته، مراحل بازی مربوط به آن دسته نمایش داده می شود. تمامی مراحل به صورت پیش فرض قفل هستند و با بازی کردن هر مرحله، قفل مرحله بعد باز می شود.
 3. سه جان برای هر مرحله:

  • هر مرحله دارای سه جان است که با هر اشتباه یک جان از دست می رود. در صورت اتمام جان ها، کاربر بازنده اعلام می شود.
 4. راهنماهای کمکی:

  • در هر مرحله سه راهنمای کمکی وجود دارد که با استفاده از آن ها اختلاف ها نمایش داده می شود. استفاده از راهنماها از امتیاز کامل مرحله کسر می کند.
 5. سطوح بازی:

  • بازی در سه سطح آسان، متوسط و سخت پیاده سازی شده است که کاربران می توانند از تنظیمات بازی، سطح مورد نظر خود را انتخاب کنند.
 6. اطلاعات تصاویر:

  • برای هر تصویر در بازی، بخشی برای نمایش اطلاعات مربوط به آن لوکیشن وجود دارد. با کلیک بر روی این بخش، اطلاعات کامل مربوط به لوکیشن نمایش داده می شود.

پنل مدیریت:

 • در پنل مدیریت، قابلیت ثبت عکس های جدید، دسته بندی ها و شهرها فراهم شده است. همچنین برای هر عکس، اختلاف ها نشان گذاری و ثبت می شود تا در مراحل بازی نمایش داده شود.

این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ایجاد سرگرمی، اطلاعات مفیدی درباره مکان های دیدنی و آثار باستانی استان اردبیل ارائه می دهد. از این رو، می تواند به عنوان یک ابزار آموزشی و تفریحی مفید برای کاربران باشد.

تصاویر زیر نگاهی اجمالی به صفحات مختلف این پروژه زیبا و کاربردی را به شما ارائه می دهند.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

download App ANdroid

 

جستجو
شنبه 22 آبان 1400
63339