سیستم واترمارک گذاری عکس - ریسپانسیو و با امکانات پیشرفته

این وبسایت به شما امکان می دهد تا به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب نرم افزار، واترمارک های متنی و تصویری را به عکس های خود اضافه کنید و از آنها در برابر سرقت ادبی محافظت نمایید. این سیستم با پشتیبانی از زبان های مختلف، امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می دهد.

شنبه 2 اردیبهشت 1402
0
42301
کارفرما : مهندس محمد اسماعیلی
بیشتر بخوانید

سیستم سفارش آنلاین غذا برای گروه های غذایی - کترینگ هفت و نیم

کترینگ هفت و نیم با ارائه یک سیستم جامع سفارش آنلاین غذا، تجربه ای جدید و بهینه را برای شما فراهم می کند. این سیستم اختصاصی برای گروه های غذایی طراحی شده و امکان مشاهده منوی غذای هر سازمان، انتخاب غذا، اعمال کد تخفیف (در صورت وجود) و پرداخت آنلاین را به راحتی فراهم می سازد.

پنجشنبه 25 اسفند 1401
0
52413
کارفرما : آقای امین کشاورز
بیشتر بخوانید

موسسه برنا سبلان اردبیل - پلتفرم مدیریت دو زبانه (cbsa.ir)

سایت موسسه برنا سبلان اردبیل با دامنه cbsa.ir به صورت دوزبانه فارسی و انگلیسی طراحی شده است. این سایت با استفاده از تکنولوژی های PHP، MySQL، jQuery، CSS و JavaScript توسعه یافته و شامل امکانات جامع مدیریت پرسنل، مشتریان، سهامداران و گزارش های کامل برای کاربران ادمین می باشد.

سه شنبه 10 آبان 1401
0
26431
کارفرما : دکتر منوچهر بی زبان
بیشتر بخوانید

سایت اجارستان - بهترین پلتفرم برای ثبت و مدیریت آگهی های اجاره

سایت اجارستان به عنوان یک پلتفرم جامع برای اجاره دهندگان و اجاره گیرندگان در ایران عمل می کند. این سایت با ارائه امکاناتی همچون ثبت و مدیریت آسان آگهی های اجاره، پرداخت آنلاین امن، مدیریت نظرات و گزارشات کاربران، و دسته بندی های چندسطحی، به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی اقدام به اجاره مسکن، وسایل یا خدمات مورد نظر خود کنند.

پنجشنبه 20 مرداد 1401
0
52398
کارفرما : آقای رشیدی
بیشتر بخوانید

حال تریپ - پلتفرم جامع تورهای گردشگری آنلاین و تجربیات سفر

حال تریپ (haaltrip.com) یک پلتفرم جامع و نوآورانه در زمینه تجربیات گردشگری و تورهای برگزار شده و در حال برگزاری است. این سایت به تورلیدرها و بازدیدکنندگان امکانات متنوعی ارائه می دهد که تجربه ای آسان و کارآمد را برای هر دو گروه فراهم می کند.

یکشنبه 12 تیر 1401
0
54287
کارفرما : مهندس سعید جعفری
بیشتر بخوانید