درباره ما

شرکت آرتارویان نوین فرداد با پشتوانه 20 سال تجربه در حوزه برنامه نویسی و طراحی سامانه، با بهره گیری از بهترین کدنویسی و بروزترین تکنولوژی های پیاده سازی، به عنوان یکی از پیشگامان در حوزه طراحی سامانه های تحت وب و انلاین، سایت، اپلیکیشن اندروید و انواع سیستم های کاربردی شناخته شده است.

 

تیم متخصص آرتارویان نوین فرداد با تمرکز بر بهترین طراحی دیتابیس جهت پاسخگویی به نیازهای پروژه ها، با امنیت حرف اول خود، ضمینه فعالیت خود را در حوزه طراحی سامانه های اختصاصی ایجاد کرده است.

 

در شرکت آرتارویان نوین فرداد، با توجه به ارائه پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته و اجرای پروژه ها در کمترین زمان، همواره سعی در رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات داریم.

 

شرکت آرتارویان نوین فرداد برای پروژه های شما علاوه بر بهترین کیفیت و عملکرد، قیمت و زمان مناسب و با رقابتیترین شرایط را به شما ارائه می دهد. همواره تلاش ما بر این است که با توجه به نیازها و خواسته های شما، بهترین راهکارها و پیشنهادات را در اختیار شما قرار دهیم.

 


شرکت ما با شماره ثبت 14442 در دفتر ثبت شرکت ها ثبت شده است و شماره تماس مدیر عامل ما 09145931304 می باشد. همچنین می توانید با ارسال ایمیل به info@artaroyan.ir با ما در تماس باشید.

 

آدرس دفتر ما در اردبیل در میدان شهید باکری واقع شده و ساختمان پارک علم و فناوری اردبیل، طبقه یک واحد دوم